HIPNOZA-UZDRAWIANIE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA

09-04-2019

Czy wiesz, że podczas wczesnego dzieciństwa lub kiedy jeszcze byłeś w brzuszku mamy, mogłeś czegoś doświadczyć co nie było Twoje…. ? Czyli usłyszeć coś lub być świadkiem sytuacji i to ma wpływ na Twoje dzisiejsze życie. To mogła być np. kłótnia rodziców o pieniądze i w dorosłym życiu możesz mieć duże problemy, w tym obszarze swojego życia. Zupełnie nie będąc świadomym, gdzie jest źródło tego problemu….

Często podczas sesji z wewnętrznym dzieckiem, widzę jak wiele moi klienci przejęli przekonań od swoich rodziców. Jeżeli w podświadomości masz przekonanie przejęte od swoich rodziców, że „duże pieniądze są złe, bo rozbijają rodzinę” to nie osiągniesz wysokiego pułapu finansowego. Ponieważ, jeżeli dla Ciebie ważna jest rodzina, to twoja podświadomość dbając o zapewnienie Ci bezpieczeństwa w tym aspekcie, będzie go chroniła. A Ty nie będziesz wiedział dlaczego, Twoje kolejne super pomysły i firmy upadają….

„Większość problemów emocjonalnych jednoznacznie wiąże się z rodzinnymi doświadczeniami z wczesnego dzieciństwa” dr. A Lowen

Uzdrawianie wewnętrznego dziecka, ma jednak przede wszystkim  wymiar emocjonalny. W ponad 95% przypadków widzę, że podczas naszego wczesnego dzieciństwa, nie byliśmy wystarczająco dużo przytulani, głaskani i kochani. Nazywam to „syndromem niedokochania”. Kiedy widzę gdzieś, osoby agresywne, to wiem, że mają one olbrzymi deficyt miłości.

Dzieci głaskane, tulone już od wczesnego dzieciństwa są spokojniejsze, ufniejsze a dzięki temu czują, że są bardziej kochane. Jeżeli nie dostałeś wystarczająco dużo tych emocji i energii, to Twoja radość, spontaniczność, kreatywność i poczucie wartości są zaburzone w jakimś stopniu. Zastanów się i określ, tak jak czujesz – ile to może być procent ? O ile pełniejsze, bardziej radosne i harmonijne mogło by być dziś Twoje życie, gdyby Twoje wewnętrzne dziecko odzyskało te energie… ?

Najczęściej kiedy w transie wracamy do sytuacji, gdzie wewnętrzne dziecko zostało w jakiś sposób skrzywdzone i uzdrawiamy tę sytuację, to okazuje się jak wiele uwagi, akceptacji i miłości potrzebuje nasze wewnętrzne dziecko. Polecam na co dzień dbać o swoje wewnętrzne dziecko.  Kiedy tego nie robimy, czyli ciągle pracujemy, jesteśmy non stop zajęci jakimiś sprawami i nie poświęcamy czasu sobie, nasze wewnętrzne dziecko cierpi, jest nieszczęśliwe a to bezpośrednio wpływa na nas…. Kiedy uzdrowimy wewnętrzne dziecko, mamy poczucie wewnętrznej harmonii, spokoju. To takie uczucie jakbyśmy odzyskali część siebie o której zapomnieliśmy, że ją mamy, czujemy się wówczas kompletni, czujemy, że jesteśmy pełnią wszystkich zasobów i możliwości 🙂

Agnieszka Kania


Wstecz