HIPNOZA ODCHUDZANIE

10-03-2019

O tej porze roku trafia do mnie wiele osób, które za pomocą hipnoterapii chcą schudnąć. Mówią, że próbowali już wszystkiego, a na pewno, różnych „cudownych”diet. Są i tacy, którzy mówią, że chociażby pili samą wodę, ich ciało i tak by nabierało kilogramów, a w najlepszym przypadku ich waga, by nie wzrastała.

Najczęściej problem nadmiernych kilogramów, to nie tylko, problem diety. Pamiętajmy, (o czym często Wam powtarzam na sesjach i szkolarskich ), że głównym zadaniem naszej PODŚWIADOMOŚCI, jest dbanie o nasze bezpieczeństwo. Z jakiegoś powodu, podświadomość „trzyma” taką wagę…. Często, są za to odpowiedzialne jakieś niezaspokojone emocje, nadmierny stres, chęć odseparowania się (tutaj otyłość ma wyznaczać fizyczną granicę) lub ukrycia przed światem. Również przekonania na temat siebie mogą, być źródłem naszej nadmiernej wagi. Przyczyn może być o wiele, wiele więcej.
Trzeba dotrzeć w podświadomości do tej przyczyny i uzdrowić ją. Inaczej takie osoby będą ciągle niezadowolone ze swojego ciała. Jeśli umiejętne przeprowadzimy ten proces, to osoby te, same będą później wybierały zdrowy tryb życia Dbanie o ciało, będzie jednym z aspektów, dbania o siebie. Gdyż jeśli kochasz siebie, to o siebie dbasz, bo przecież dbamy o tych których kochamy

Agnieszka Kania

Foto: Michał Jakubowski


Wstecz