_K5I1556-Enhanced2

Nazywam się Agnieszka Kania, jestem HIPNOTERAPEUTĄ, certyfikowanym przez Polski Instytut Hipnozy. Przeprowadziłam ponad 500 sesji hipnoterapeutycznych, a także nagrałam, transformujące imienne nagrania – TRANSformacje – są one dostępne na tej stronie, w zakładce – Pobierz. Jestem również współautorem książki “Ciche dramaty 4 ścian”, w której opisuję wpływ dzieciństwa na nasze dorosłe życie.

Mam holistyczne podejście do życia i rozwoju osobistego, jednak uważam, że żadne z podejść terapeutycznych, nie jest tak wszechstronne i skuteczne jak HIPNOTERAPIA.

“Jesteś marzeniem wszechświata” – to myśl, która przyszła do mnie kiedyś podczas medytacji, dlatego dla mnie, każdy człowiek jest indywidualnością, która skrywa w sobie bezcenny skarb. Każdy z nas ma w sobie piękno, wrażliwość, doskonałość, miłość tylko czasami o tym zapominamy lub nie możemy tego dostrzec, ponieważ ukryte jest to bardzo głęboko, za różnymi murami i barykadami. Po co je zbudowaliśmy ? Aby nikt nie mógł nas zranić, dotknąć naszych wrażliwych miejsc. Jednak te mury i barykady, nie pozwalają nam być w pełni sobą, cieszyć się życiem tu i teraz, korzystać z pełni naszego potencjału. A przecież w naszym sercu, jesteśmy absolutną doskonałością 🙂

Kierując się zasadami etyki, bezwarunkowej miłości i akceptacji, pomagam moim klientkom wydobyć ich ukryte piękno i uzdrowić blokady sukcesu.

W hipnoterapii specjalizuję się w pracy z regresją, wybaczaniem, wzmacnianiem swoich wewnętrznych zasobów oraz procesach z wewnętrznym dzieckiem.

 

Certyfikaty