_K5I1556-Enhanced2

Nazywam się Agnieszka Kania, jestem HIPNOTERAPEUTĄ, certyfikowanym przez POLSKI INSTYTUT HIPNOZY. Jestem absolutnie zafascynowana swoją pracą, ponieważ pokochałam hipnozę, od pierwszego doświadczenia jej niezwykłej mocy.

Mam holistyczne podejście do życia i rozwoju osobistego, jednak uważam, że żadne z podejść terapeutycznych, nie jest tak wszechstronne i skuteczne jak HIPNOTERAPIA.

“Jesteś marzeniem wszechświata” – to myśl, która przyszła do mnie kiedyś podczas medytacji, dlatego dla mnie, każdy człowiek jest indywidualnością, która skrywa w sobie bezcenny skarb. Każdy z nas ma w sobie piękno, wrażliwość, doskonałość, miłość tylko czasami o tym zapominamy lub nie możemy tego dostrzec, ponieważ ukryte jest to bardzo głęboko, za różnymi murami i barykadami. Po co je zbudowaliśmy ? Aby nikt nie mógł nas zranić, dotknąć naszych wrażliwych miejsc. Jednak te mury i barykady, nie pozwalają nam być w pełni sobą, cieszyć się życiem tu i teraz, korzystać z pełni naszego potencjału. A przecież w naszym sercu, jesteśmy absolutną doskonałością 🙂

Kierując się zasadami etyki, bezwarunkowej miłości i akceptacji, pomagam moim klientkom wydobyć ich ukryte piękno oraz wskazuję, jak najlepiej mogą wykorzystać ten potencjał w swoim życiu.

W hipnoterapii specjalizuję się w pracy z regresją, wybaczaniem, wzmacnianiem swoich wewnętrznych zasobów oraz procesach z wewnętrznym dzieckiem.

 

Certyfikaty